Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 10
» En Son Üyemiz: chnadanshetty
» Konu Sayısı: 21
» Mesaj Sayısı: 21

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 3 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 3 Misafir

En Son Konular
Top Indian Engineering an...
Forum: Genel Sohbet
Son Mesaj: chnadanshetty
04-12-2018, 05:09 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 93
Top testing courses in ba...
Forum: Eğitim Siteleri
Son Mesaj: Bigdata
04-11-2018, 10:46 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 35
ERP (Kurumsal Kaynak Plan...
Forum: Yazılım Siteleri
Son Mesaj: enderas
04-06-2018, 04:16 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 82
Barkod Sistemi Hakkında
Forum: Genel Sohbet
Son Mesaj: enderas
04-05-2018, 07:48 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 125
Akmaz Barkod Teknolojiler...
Forum: Firma Siteleri
Son Mesaj: enderas
04-05-2018, 07:40 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 117
Web Tasarım ve Yazılım Aj...
Forum: Yazılım Siteleri
Son Mesaj: enderas
04-05-2018, 07:28 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 91
admission open for engine...
Forum: Genel Sohbet
Son Mesaj: jai
04-03-2018, 09:38 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 134
hello everyone
Forum: Sohbet Ve Arkadaşlık Siteleri
Son Mesaj: microdigi
03-30-2018, 07:03 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 158
Top Digital Marketing Ser...
Forum: Genel Sohbet
Son Mesaj: microdigi
03-30-2018, 07:01 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 190
Quality Education in Top ...
Forum: Genel Sohbet
Son Mesaj: abvp1022
03-28-2018, 12:26 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 170

 
  Top Indian Engineering and Medical colleges with 100% placements
Gönderen: chnadanshetty - 04-12-2018, 05:09 AM - Forum: Genel Sohbet - Cevap Yok

Hello Pavan M here from India, here are just a few top Engineering and Medical Colleges.

Me an admission consultant in India for all branches of Engineering and Medical Colleges like: -
Rajarajeswari Medical College Admission   MS Ramaiah Medical College Admission MVJ College of Engineering Admission
We guide students and assist them in a variety of UG and PG programs that are mainly offered in India. Additionally, we have a tendency to deliver the main points regarding the scholarship, interviews and spot admissions that are usually a major part of different universities and faculties in India. 

Best Engineering colleges with good placements record include: 
Reva Institute of Technology Admission Bangalore Institute of Technology Admission Dayananda Sagar College of Engineering Admission MS Ramaiah Institute of Technology Admission 

Connecting students to Institution, also whose mission is to attach students to college success. It also includes additional colleges, universities, and different academic organizations. Each year we serve students and their parents with major programs and services in institutional admissions, guidance, assessment, assistance, enrollment, teaching and learning. Here we are committed to excellence and equity, where commitment is embodied to all of its programs, services, activities, and considerations.

PES Institute of Technology Admission Acharya Institute of Technology Admission CMR Institute of Technology Admission Sir M Visvesvaraya Institute of Technology Admission 
AI academic services may be useful for college students and colleges. It empowers students by giving them the data on the latest job trends, high faculties and supports them in the process of providing them with the necessary information.

We perceive that education as a career and way forward for student; Thus, we will provide the right path for the students to succeed in their educational and vocational courses like Engineering and Medical Colleges.
Sapthagiri college of engineering admission Vydehi Institute of Medical Sciences Admission JSS Academy of Technical Education Admission New Horizon College of Engineering Admission Nitte Meenakshi Institute of Technology AdmissionSapthagiri Institute of Medical Sciences Admission SJB Institute of Technology Admission

Bu öğeyi yazdır

  Top testing courses in bangalore
Gönderen: Bigdata - 04-11-2018, 10:46 AM - Forum: Eğitim Siteleri - Cevap Yok

100% Job assured Manual & Automation Testing Courses at Felight. Testing training in bangalore | software training institutes in bangalore with placements | software testing course fees | software testing course syllabus | manual testing course in bangalore | list of software training institutes in bangalore   software testing training institutes  ,  manual testing training institutes .Best Java Training Courses in Bangalore, Testing, Big Data, Web UI Courses Institutes in  Big data analytics Bangalore  ,  Digital Marketing Training Center .


Some other Testing Courses are:
etl testing training institute
ORACLE ADF Bangalore
web development training institute

Bu öğeyi yazdır

  ERP (Kurumsal Kaynak Planlama)
Gönderen: enderas - 04-06-2018, 04:16 PM - Forum: Yazılım Siteleri - Cevap Yok

ERP olarak tabir edilen "Kurumsal Kaynak Planlama" programlarında Teknosol firmasının yazılımlarını mutlaka inceleyin. Şirketinizin maliyetlerini düşürmek için biçilmiş kaftan olan ERP yazılımları firmanıza oldukça yüksek kazançlar getirmekle kalmayıp hata oranınızı da oldukça düşürüyor. Şirketinizi kurumsal kaynak planlama programına dahil etmenizde yarar var. Daha çok bilgi edinmeniz için bir makale eklemek isterim.

ERP Nedir?
 
ERP, kurumsal kaynak planlama manasında kullanılır ve ingilizce "Enterprise Resource Planning" kelimelerinin ilk harflerinin meydana getirdiği
bir kısaltmadır. Adından da anlaşıldığı gibi, bir işletmenin sahip olduğu bütün kaynakların, yalnızca tek veritabanı dahilinde çalışan bir yazılım ile,
tümleşik bir yaklaşımla ve bütünleşmiş bir biçimde yönetilmesi manasına gelir. Bütün kaynakların entegre bir şekilde kullanımı, işletmeye ciddi
biçimde rantabilite ve tutarlılık sağlar.


ERP yazılımları bir çok esas parça ve o modüllere ait ek parçalardan oluşur. Bu esas parçalar, muhasebe, satış, üretim, finans, stok, insan kaynakları,

kalite kontrol, satın alma, teknik servis, bakım onarım gibi esas modülleri ihtiva etmektedir. Çoğu ERP yazılımı, faaliyet alanına özel olarak bu temel
parçaları özelleştirip sektörel ERP çözümleri şeklinde sunar.

Bu öğeyi yazdır

  Barkod Sistemi Hakkında
Gönderen: enderas - 04-05-2018, 07:48 AM - Forum: Genel Sohbet - Cevap Yok

Barkod Sistemi Kullanmak İçin Dört Sebep


[Resim: 11820171502518.png]
[/color]

Günümüzün vazgeçilmezlerinden olan barkod tarayıcı on yıldır bizim kullanımımız için çalışıyor. Envanter veri girişlerinin doğru, zamanında işlenmesi ve kullanılması ihtiyacını, ödeme standından büyük kurumsal ve devlet kuruluşlarının karmaşık envanter yönetim sistemlerine kadar olan uygulamaların doğru yönetilmesi için paha biçilmez kolaylıklar sağlıyor. Barkod okuyuculardan evvel panolar ve kalemler ile envanter kontrol memurlarının vakti ziyan olmaktaydı. Her bir kalem ürünün stok yönetimi için karar alırken eldeki stokların tahminlerine dayanarak ihtiyaç duyulan parça ve sarf malzemelerini fazla veya az sipariş vererek tedarik zinciri yönetimi kabusa dönüşmekteydi. Barkod okuyucu, barkod yazıcı ve ilgili ürünlerin kullanıldığı barkod sistemi sayesinde bu karmaşanın üstesinden gelmeyi başardık.
 
Barkod Sistemi İçin Dört Sebep
 
Hata azaltma: Transkripsiyon ve tanıma hataları yok edilir. Örneğin, bir klavye aracılığıyla manuel giriş işlemi, her bin tuşa basılması esnasında on hatalı giriş üretir. Optik barkod tarama, her onbin taramada yalnızca bir hataya mahal verir.
 
Verimlilik İyileştirme: Barkod sistemleri, personelin genel giderlerini düşürür ve eğitim süresini azaltır. Bir şirketin veritabanına işlenen fiyatlar değişikliklerinin derhal uygulanmasına olanak sağlar.
 
Varlık Yönetimi: Barkodlar, sağlam varlık yönetimi ve hırsızlık engelleme sisteminin can damarıdır. Düzgün uygulanmakta ve yönetilmekte, geniş çaplı endüstrilerde daha kaliteli varlık ve güvenlik takibi için temel teşkil etmektedirler.
 
İş Zekası: Karar destek ve planlama sistemlerinin alanına giren mütevazi barkod verileri, sağlam kararlar ve stratejik planlama adına gereksinim duyulan ürün mevcudiyeti ve envanter hareketi konusunda yükselen farkındalık ile yönetim sağlar.
 
Lazer barkod okuyucu 1D olarak tabir ettiğimiz uygulamalarla iyi çalışır; Perakende sektörü ve marketler tarafından yaygınca kullanılan UPC-A kodları gibi. Bu, üç ayağa kadar mesafelere uyum sağlar ve zayıf aydınlatmaya sahip mekanlarda iyi çalışır. Lazer barkod okuyucu, taramayı üç farklı yoldan birisiyle gerçekleştirir: tarama (taranan alanı kaplayan çizgileri yakalama), hareketli ışın (lazer UPC alanında tek seferde sabit bir çizgi boyunca hareket eder) ve çok yönlü (çoklu ışınlar okunur) farklı açılardan ışın göndererek okuyan barkodlar.
 
Barkodlama Vaka Fayda-Maliyet Analizi
 
Barkod tarama sistemleri kendilerini hızlıca amorti eder ve hatta hayati hataları önler. Bu noktada dramatik bir örnek verirsek:  Bir hastaneya ait eczane, barkod tabanlı bir envanter yönetim sistemine entegre oldu. Beş yıl içinde 2,24 milyon dolar yatırım yaptı. Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından yapılan bir analiz, hastanenin bu beş yıl boyunca yaklaşık 3,49 milyon dolar tasarruf ettiğini tespit etti. Tasarruf edilen miktara göz atıldığında en mühim kalemin, uygunsuz şekilde dağıtılan ilaçlardan kaçınma yoluyla gerçekleştiği görüldü. Yapılan çalışma ortaya koydu ki, barkodlama olmadan yılda 517 potansiyel ölümcül hata oluşuyordu. Barkod sistemi uygulaması için kırılma noktası ilk yılın sonrasıydı ve edilen zarardan en kısa sürede barkod sistemleri sayesinde dönülmüştü.
 
Barkod Okuyucunun Kısaca Çalışma Prensibi
 
Kullanılabilir çeşitli barkod tarayıcı türleri vardır. Tümü bir barkod içeren siyah ve beyaz çizimleri okur. Bu kombinasyon, bir öğenin benzersiz tanımlayıcı özelliğini, genellikle sayı ve harflerin bir birleşimini temsil eder. Bu verinin yakalanması, barkodun dahili olarak kodunu çözer veya harici bir dekodere ulaştırır.
 
Birçok barkod okuyucusu olmasına rağmen, hepsi aynı biçimde veri elde eder ve işleyebilir: Bir ışık kaynağı barkodu okunabilir kılar, bir mercek görüntüyü yakalar, bir fotokondüktör görüntüyü elektronik verilere çevirir, bir kod çözücü verileri seçilen dile çevirir ve ardından tarayıcının çıktı portuna gönderir. Lazer barkod okuyucu, en yaygın kullanılan barkod okuyucudur.

Kaynak: Akmaz Barkod Blog Sayfası

Bu öğeyi yazdır

  Akmaz Barkod Teknolojileri
Gönderen: enderas - 04-05-2018, 07:40 AM - Forum: Firma Siteleri - Cevap Yok

Akmaz Barkod Teknolojileri gücünü geçmişten alan ve geniş ürün gamıyla satış kanallarını geliştirmiş değerli bir şirkettir. Ürün gamında barkod yazıcıRFID ürünleri, barkod okuyucu, japon akmaz etiket, renkli etiket ve fazlası bulunmaktadır.

Şirket 2003 yılında İstanbul'da kurulmuş, İstanbul Yenibosna da hizmet vermektedir. 2012 senesinde yapmış olduğu teşkilatlanma çalışmalarında E-yaz Yazılım A.Ş. ile iş ortaklığı başlatıp, yazılım projesi süreçlerini birlikte yürütüyor. Başlıca ana faaliyet konuları; endüstriyel donanım ve sarf ürünleri, şirket-kurum özel yazılım çözümleri, sektörel yazılım uygulamaları gibi ürün ve hizmetlerin, analizi, kurulumu, servisi ve eğitimini oluşturmaktadır. Yazılımın ve barkod teknolojilerinin tüm sektörlerde vazgeçilmezliği ve giderek daha çok yaygınlaşması sebebiyle, hitap ettiği sektörlerde sınır bulunmamaktadır.
 
Müşteri portföyünde; Türkiye`nin önemli tekstil, kozmetik, kablo, kimya, aydınlatma, akü, kırtasiye ve temizlik ürünleri üreticileri bulunmaktadır. Ürünlerde; Zebra, Argox Endüstriyel donanım firmalarının yetkili satıcı ve anabayi, Cab, Ricoh, King firmalarının Türkiye distribütörüdür. Ana bayii ve distribütörü olduğu, yurt içinden tedarik yaptığı tüm firmaların yüksek kalite standartlarına sahip olması birinci önceliğidir. Şirketin, 2009 senesinde başlamış olduğu değişim ve gelişim süreçlerini ara vermeksizin sürüyor.
 
Tüm iş akışı ISO kurallarına uygun yürütülmekte, teşkilat yapısı eğitimlere tabi tutulmaktadır. ISO belgesi firma için duvara asılı belge olmanın çok ötesinde, özümsenmiş bir kalite sisteminin göstergesidir. Ayrıca, Rusya ve Ukrayna ihraacatı için GOST-R ve UKRsepro sertifikaları bulunmaktadır. Şirket; ITO, KOSGEB, MESIAD, LASİAD, İMMİD, İTKİB ve İŞHAD üyesidir.

Bu öğeyi yazdır

  Web Tasarım ve Yazılım Ajansı
Gönderen: enderas - 04-05-2018, 07:28 AM - Forum: Yazılım Siteleri - Cevap Yok

web tasarım alanında uzmanlaşmış kadrosu ile tasarım ve yazılım çözümleri üreten bir marka olan WebStudio Dijital Ajans yılların verdiği deneyimi müşterileri için kullanıyor. Web sitesi, seo ve diğer dijital ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm üretmek isterseniz sizler için doğru bir adres olabilir. İstanbul'un köklü markalarından birisi ile çalışmak ve güvenilir hizmet almak isteyenler için kaliteli çözümler üretebilecek bir firmadır.

Şirketin amaçlarından birisi de, sektöre yeni elemanlar yetiştirmek ve onları bu alana dahil ederek onların tecrübelenmesine ön ayak olmaktır.

Web sitesi üzerinden iletişim formu ile iletişime geçerseniz sizlere hızlıca geri dönüş sağlayacaklardır.

İş arayışında olan genç arkadaşlara başvuru yapmaları ve kariyer hedeflerini bu ajans üzerinden başlatmalarını tavsiye ediyorum.

Bu öğeyi yazdır

  admission open for engineering and MBA courses
Gönderen: jai - 04-03-2018, 09:38 AM - Forum: Genel Sohbet - Cevap Yok

Bangalore is one of the most popular destinations for engineering students in India. Top ranking Engineering Colleges in Bangalore help you decide which institutions you need for engineering admissions in Bangalore
rajiv gandhi institute of technology bangalore   Admission consultant Bangalore

Admissions department publicizes the various courses offered by the University, accepts and scrutinises the applications. Students are enrolled on the merit. National admission department enrolls Indian nationals while International admissions department enrolls foreign and NRI students. The   Admissions Consultants   engineering Colleges with placement


Bangalore is considered as the educational hub in India. Some of the top engineering colleges in Bangalore
Here is a list of Top Colleges in India: College and Universities:
Engineering Direct Admission Consultants bangalore

Engineering Educational Consultants

Engineering Management Quota Admission

Engineering NRI quota admission

Bu öğeyi yazdır

  hello everyone
Gönderen: microdigi - 03-30-2018, 07:03 AM - Forum: Sohbet Ve Arkadaşlık Siteleri - Cevap Yok

hi everyone,

I am here to introduce myself.

Myself Sonika, I am from India.

I have found this forum in Search Engine and i like it. 

This site looks great. And I welcome all the members to the forum.

I am Happy to stay here.

waiting for someone to welcome me !!
Bangalore  Bangalore  Bangalore  Bangalore  Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore Bangalore

Bu öğeyi yazdır

Thumbs Up Top Digital Marketing Services in India
Gönderen: microdigi - 03-30-2018, 07:01 AM - Forum: Genel Sohbet - Cevap Yok

Digital Marketing Services:

As a leading Digital Marketing Company in Bangalore, we develop ideas, ideas, and ideas that are appealing in the Digital Marketing Services space.Creative ideas for digital marketing.

Interactive marketing has shifted from mere campaigns to strong content. People respond to communications that appeal to them, new ideas that are clever, useful and entertaining.

Marketing consultants specialize in understanding your customer's journey from awareness to consideration to purchase. We can help you develop an online marketing strategy that makes it easy for you to find, engaging, and inspire your people.

List of top Services and Companies in Bangalore Given Below: -
Youtube Promotion 
social media marketing agencies in Bangalore
Of SMS Marketing companies in Bangalore
Pay Per Click services in Bangalore
Top SEO companies in Bangalore

Bu öğeyi yazdır

  Quality Education in Top Universities in Bangalore, India
Gönderen: abvp1022 - 03-28-2018, 12:26 PM - Forum: Genel Sohbet - Cevap Yok

The university admission process can be daunting and intimidating to many prospective students. With so many thousands of young people keen to continue their education, getting accepted onto your chosen course can be a challenge. UniversitiesAlliance University admissionChrist University direct admission tend to posit their minimum grade requirements for entry, but when it comes to personal qualities, it can be more complex to ascertain exactly what students universitiesDayananda Sagar University direct admission are looking for. The application period is one of self-reflection as students consider who they are, what skills they possess, and what they have to offer an institution.

First and foremost, academic achievement is essential. If you are looking to specialise in a given subject, it is useful to have shown some aptitude for it in the past. For those who are moving in a new direction, success in the core subjects plus related fields will be appreciated. All around achievement can give the impression that you are not only bright, but also hardworking, and universitiesJain University management quotaM S Ramaiah University management quota will favour this. In communications with the university admission departments, it is useful to point out not only past successes, but also how they are motivating you to move forward.

Expressing interest and passion is one of the most important things to focus on in both a personal statement and at interview. A successful university applicant can explain what it is about their chosen subject that inspires them and piques their interest. Disinterested students rarely succeed and can be laborious to teach so universities Pes University admissionMount Carmel College management quota are looking for impassioned individuals keen to dedicate themselves to the pursuit of new knowledge in their field.

Many of the qualities that are sought after in the university admission process are similar to those that are highly valued in the job market. After all, it is hoped that with this education, a student will go on to lead others and share their knowledge with them. As a result, the ability to lead graciously, confidently, and fairly is attractive to universitiesms ramaiah institute of management direct admissionramaiah institute of management Studies admission. University is a challenging experience and there are bound to be difficult moments. Universities would also like evidence that a student has experienced challenges or setbacks before and has learnt problem-solving skills to overcome them. This shows a general preparedness for the complexity of study and its inherent difficulties. Students can demonstrate these qualities with examples from academic projects or extracurricular activities.

Extracurricular activities are a great way of developing not only task-specific knowledge, but also teamwork, leadership, and communication skills so universitiesAlliance university management quotajain university direct admission look upon them favourably. It is essential to explain why your non-academic interests are relevant to your chosen field, how they have helped you develop as a person, and how you will apply this in the university setting. Listing interests and extracurricular achievements without explanation of their relevance will not help an application and may be looked upon poorly as it shows a lack of critical thinking and analysis - skills so crucial for success in university.PES University direct admissionReva University direct admission

Getting accepted onto your chosen course means spending time analysing your achievements and skills. Meeting or exceeding the stated required grades for entry is an essential first-step, but increasingly, a student's personal statement, references, and performance at interview are used to make decisions amongst students with similar academic backgrounds. A successful applicant will be able to look inside themselves and see that they are the right candidate for the course then use critical points from their achievements, interests, and experience to convey this to the university admission team, showing how they will be an asset to the course and their classmates.

Bu öğeyi yazdır