Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akmaz Barkod Teknolojileri
#1
Akmaz Barkod Teknolojileri gücünü geçmişten alan ve geniş ürün gamıyla satış kanallarını geliştirmiş değerli bir şirkettir. Ürün gamında barkod yazıcıRFID ürünleri, barkod okuyucu, japon akmaz etiket, renkli etiket ve fazlası bulunmaktadır.

Şirket 2003 yılında İstanbul'da kurulmuş, İstanbul Yenibosna da hizmet vermektedir. 2012 senesinde yapmış olduğu teşkilatlanma çalışmalarında E-yaz Yazılım A.Ş. ile iş ortaklığı başlatıp, yazılım projesi süreçlerini birlikte yürütüyor. Başlıca ana faaliyet konuları; endüstriyel donanım ve sarf ürünleri, şirket-kurum özel yazılım çözümleri, sektörel yazılım uygulamaları gibi ürün ve hizmetlerin, analizi, kurulumu, servisi ve eğitimini oluşturmaktadır. Yazılımın ve barkod teknolojilerinin tüm sektörlerde vazgeçilmezliği ve giderek daha çok yaygınlaşması sebebiyle, hitap ettiği sektörlerde sınır bulunmamaktadır.
 
Müşteri portföyünde; Türkiye`nin önemli tekstil, kozmetik, kablo, kimya, aydınlatma, akü, kırtasiye ve temizlik ürünleri üreticileri bulunmaktadır. Ürünlerde; Zebra, Argox Endüstriyel donanım firmalarının yetkili satıcı ve anabayi, Cab, Ricoh, King firmalarının Türkiye distribütörüdür. Ana bayii ve distribütörü olduğu, yurt içinden tedarik yaptığı tüm firmaların yüksek kalite standartlarına sahip olması birinci önceliğidir. Şirketin, 2009 senesinde başlamış olduğu değişim ve gelişim süreçlerini ara vermeksizin sürüyor.
 
Tüm iş akışı ISO kurallarına uygun yürütülmekte, teşkilat yapısı eğitimlere tabi tutulmaktadır. ISO belgesi firma için duvara asılı belge olmanın çok ötesinde, özümsenmiş bir kalite sisteminin göstergesidir. Ayrıca, Rusya ve Ukrayna ihraacatı için GOST-R ve UKRsepro sertifikaları bulunmaktadır. Şirket; ITO, KOSGEB, MESIAD, LASİAD, İMMİD, İTKİB ve İŞHAD üyesidir.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi